Performance Kids

Myšlienka juniorského golfu v Performance Kids je prepojenie golfu s výučbou angličtiny pod vedením anglických trénerov a so školskou dochádzkou tak, aby sa navzájom doplňovali a vzniklo zmysluplné a kvalitné využitie voľného času. Naše tréningy sú vedené zábavnou formou, zmysluplnými hrami a cvičeniami tak, aby sa dieťa z golfu tešilo a tento šport si obľúbilo. Trénujeme celoročne v tréningovom centre Golf Aréna v Bratislave (november-marec) a Golf Club Welten (apríl-október).

Prečo dať dieťa na golfové tréningy k nám? 

▪️Každý tréning je vedený hlavným trénerom akadémie, podľa vypracovaného tréningového plánu. Náš hlavný tréner je zároveň trénerom Centra Talentovanej Mládeže (CTM), všetky deti v akadémií trénujú podľa podmienok CTM a po splnení HCP kritérií sú automatický preradené do tohto programu bez nutnosti zmeniť trénera alebo klub. 

▪️Ponúkame profesionálny prístup, s hravou formou tréningov a bodovým systémom, ktorý motivuje deti sa neustále zlepšovať a tak získať rôzne ocenenia a medajle za ich snahu alebo úspechy .
▪️ Stabilná akadémia, so základňou viac než 50 detí vo veku od 6-15 rokov. Vďaka čomu delíme deti do skupín poďľa veku aj výkonnosti.
▪️ Garancia malých skupiniek, max. 4 deti na trénera.
▪️Pri tréningoch využívame niekoľko desiatok golfových pomôcok, špeciálne vyvinuté pre deti. 
▪️Každý tréning je zameraný na niečo iné, či už hra na ihrisku, dlhé odpaly, krátke odpaly a puttovanie. Tréningy sú kreatívne, v žiadnom prípade nie nudné a Vaše dieťa sa bude vždy na ďaľší tréning tešiť. 
▪️ Tréningy sú primárne v angličtine, avšak vždy je prítomný aj slovensky hovoriaci tréner.

 

 

Skupinové kurzy na golfovom ihrisku sú vhodné pre deti od 6-13 rokov a vždy sa snažíme deti rozdeliť podľa veku a výkonnosti. Tréningy sú vhodné pre úplných začiatočníkov a výkonnostných hráčov. 

Nie ste si istý či Vaše dieťa bude golf baviť? Chcete zistiť ako tréningy u nás v akadémií prebiehaju bez nutnosti si predplatiť mesačné členstvo? Nie je problém! U nás ponúkame možnosť si prísť vyskúšať prvý golfový tréning úplne zadarmo. Stači vyplniť prihlášku nižšie a uviesť do poznámky záujem o bezplatné vyskúšanie :) 

Rozvrh tréningov apríl-október 2021: 

Možnosť výberu frekvencie tréningov 1x/2x do týždňa.

GC WELTEN

Pondelok: 16:00-17:00 deti s HCP

Utorok: 16:00-17:00 deti s HCP

             17:00-18:00 začiatočníci/mierne pokročílí

Streda: 16:00-17:00 deti s HCP

             17:00-18:00 začiatočníci/mierne pokročilí 

Štvrtok 16:00 - 17:00 deti s HCP

             17:00 - 18:00 začiatočníci

Sobota: 10:00 - 11:00 začiatočníci/mierne pokročilí

             11:00- 12:00  mierne pokročilí

             12:00 - 13:00 mierne pokročilí

Cena: 160€/mesiac - 2x 60 minút týždenne 

             90€/mesiac - 1x 60 minút týždenne

Online prihláška

Vyplňte prosím formulár a my Vás budeme obratom kontaktovať.

Ďakujeme, formulár bol odoslaný!

Pár momentiek z tréningov Performance Kids