top of page

Performance Kids

Myšlienka juniorského golfu v Performance Kids je prepojenie golfu s výučbou angličtiny pod vedením anglických trénerov a so školskou dochádzkou tak, aby sa navzájom doplňovali a vzniklo zmysluplné a kvalitné využitie voľného času. Naše tréningy sú vedené zábavnou formou, zmysluplnými hrami a cvičeniami tak, aby sa dieťa z golfu tešilo a tento šport si obľúbilo. Trénujeme celoročne v tréningovom centre Golf Aréna v Bratislave (november-marec) a Golf Club Welten (apríl-október).

Prečo dať dieťa na golfové tréningy k nám? 

▪️Každý tréning je vedený hlavným trénerom akadémie, podľa vypracovaného tréningového plánu. Náš hlavný tréner je zároveň trénerom Centra Talentovanej Mládeže (CTM), všetky deti v akadémií trénujú podľa podmienok CTM a po splnení HCP kritérií sú automatický preradené do tohto programu bez nutnosti zmeniť trénera alebo klub. 

▪️Ponúkame profesionálny prístup, s hravou formou tréningov a bodovým systémom, ktorý motivuje deti sa neustále zlepšovať a tak získať rôzne ocenenia a medajle za ich snahu alebo úspechy .
▪️ Stabilná akadémia, so základňou viac než 50 detí vo veku od 6-15 rokov. Vďaka čomu delíme deti do skupín poďľa veku aj výkonnosti.
▪️ Garancia malých skupiniek, max. 5 deti na trénera.
▪️Pri tréningoch využívame niekoľko desiatok golfových pomôcok, špeciálne vyvinuté pre deti. 
▪️Každý tréning je zameraný na niečo iné, či už hra na ihrisku, dlhé odpaly, krátke odpaly a puttovanie. Tréningy sú kreatívne, v žiadnom prípade nie nudné a Vaše dieťa sa bude vždy na ďaľší tréning tešiť. 
▪️ Tréningy cez týždeň sú výhradne v anglickom jazyku, anglčina nie je podmienkou avšak minimálne základy sú vítane :)

 

Skupinové kurzy na golfovom ihrisku sú vhodné pre deti od 6-13 rokov a vždy sa snažíme deti rozdeliť podľa veku a výkonnosti. Tréningy sú vhodné pre úplných začiatočníkov a výkonnostných hráčov. 

Členský príspevok sa hradí na prvom tréningu v mesiaci. 

Rozvrh tréningov apríl-október 2023: 

Možnosť výberu frekvencie tréningov 1x/2x do týždňa.

GC WELTEN

Pondelok: 16:30-17:30

                17:30-18:30

Utorok: 17:00-18:00 

Streda: 16:00-17:00 

            17:00-18:00 

Štvrtok: 16:00-17:00

            17:00-18:00 

Cena: 160€/8 tréningov mesačne- 2x 60 minút týždenne 

          90€/4 tréningy mesačne - 1x 60 minút týždenne

Online prihláška

Vyplňte prosím formulár a my Vás budeme obratom kontaktovať.

Ďakujeme, formulár bol odoslaný!

Pár momentiek z tréningov Performance Kids 

bottom of page