2017 created by Performance Golf by Tom Davies.

GOLF ARÉNA -Domkárska 6 821 05 Bratislava, performancegolfsk@gmail.com , 0902 725 999

Performance Kids

Myšlienka juniorského golfu v Performance Kids je prepojenie golfu s výučbou angličtiny pod vedením anglických trénerov a so školskou dochádzkou tak, aby sa navzájom doplňovali a vzniklo zmysluplné a kvalitné využitie voľného času. Naše tréningy sú vedené zábavnou formou, zmysluplnými hrami a cvičeniami tak, aby sa dieťa z golfu tešilo a tento šport si obľúbilo. Trénujeme celoročne v tréningovom centre Golf Aréna v Bratislave (november-marec) a Green Resort Hrubá Borša (apríl-október).

Tréningy su vedené Tomom Daviesom, ktorého metodika juniorského golfu a výučby bola publikovaná v anglickom R&A reporte (2018). Vždy Vám garantujeme maximálne 4 deti na 1 PRO trénera. 

Skupinové kurzy sú vhodné pre deti od 6-13 rokov a vždy sa snažíme deti rozdeliť podľa veku a výkonnosti. Tréningy sú vhodné pre úplných začiatočníkov a výkonnostných hráčov. 

Skupina Young Stars: deti do 13 rokov, ktoré majú s golfovom skúsenosti, vedia zahrať rôzne typy úderov a sú schopné odohrať 9 jamiek.  Počas tréningov sa učia golfovej samostatnosti a pripravujeme ich na turnaje. 

Skupina Midi-Masters: deti do 13 rokov, ktoré už golf hrajú ale nie sú schopné odohrať 9 jamiek alebo ich výkonnosť nie je postačujúca na turnaje. Postupným zlepšovaním sa a po splnení kritérií sú preradení do skupiny Young Stars.

Skupina Mini-Masters: deti do 13 rokov, ktoré golf nikdy nehrali alebo sú úplný začiatočníci. Po splnení kritérií sú preradení do skupiny Midi-Masters. 

Nie ste si istý či Vaše dieťa bude golf baviť? Chcete zistiť ako tréningy u nás v akadémií prebiehaju bez nutnosti si predplatiť mesačné členstvo? Nie je problém! U nás ponúkame možnosť si prísť vyskúšať prvý golfový tréning úplne zadarmo. Stači vyplniť prihlášku nižšie a uviesť do poznámky záujem o bezplatné vyskúšanie :) 

Rozvrh tréningov apríl-oktober 2019 Green Resort Hrubá Borša: 

Každý utorok 15:00 Young Stars 

                      16:00 Midi-Masters

                      17:00 Mini-Masters

Každú stredu  16:00 Mini-Masters a Midi-Masters

                       17:00 Young Stars a Midi Masters

Každý štvrtok 15:00 Young Stars

                       16:00 Midi Masters

                       17:00 Mini Masters

Cena: 160€/mesiac - 2x 60 minút týždenne

             90€/mesiac - 1x 60 minút týždenne

NOVINKA SEZÓNA 2019!

Performance Kids turnaje: každú druhú sobotu na ihrisku public v Green Resort Hrubá Borša. 

Štartovné: 5 Eur/člen Performance Kids, GKBO/Academy člen

Štartovné: 10 Eur pre všetky ostatné deti do 12 rokov​

Zaujala Vás naša ponuka?

Vyplňte prosím formulár a my Vás budeme obratom kontaktovať.

Pár momentiek z tréningov Performance Kids