2017 created by Performance Golf by Tom Davies.

GOLF ARÉNA -Domkárska 6 821 05 Bratislava, performancegolfsk@gmail.com , 0902 725 999

Kurzy pre začiatočníkov

Máte s golfom žiadne alebo minimálne skúsenosti?

Chceli by ste si vyskúšať golf ale neviete či Vás to bude baviť?  Ponúkame dvojhodinový kurz 'Úvod do sveta golfu', v ktorom budete mať možnosť si na vlastnej koži vyskúšať odpáliť loptičky a zoznámiť sa sa s týmto športom pod vedením kvalifikovaného profi trénera. Naučíte sa základy a to najdôležitejšie okolo golfu. Pre tých, ktorí chcú spoznať ozajstné čaro golfu ponúkame najobľúbenejší 10 hodinový kurz "Zelená Karta" so záverečnou skúškou na ihrisku a certifikátom, ktorý oprávňuje držiteľa hrať na golfovom ihrisku a registrovať sa do klubu. Počas kurzu sa naučíte všetko čo potrebujete vedieť o golfovej hre, držaní a používaní golfovej palice až po pravidlá a etiku golfu. 

'Úvod do sveta golfu' 2 a viac osôb, 40€/osoba: 

Dvojhodinová ochutnávka golfu pre úplných začiatočníkov. Naučíte sa základy golfového švihu, skúsite si odpaly z rôznych vzdialeností a zasúťažime si. V cene sú poplatky, loptičky a profesionálny tréner. V prípade záujmu o pokračovanie v kurze Zelená Karta, suma bude odrátaná z ceny kurzu. 

Zelená Karta Štandard 2-4 osoby, 220:

Tento 10 hodinový golfový kurz je vedený profesionálnym golfovým trénerom a je vhodný aj pre ľudí ktorí nemajú golfového "parťáka". Počas našich kurzov sa zabavíte, spoznáte nových ľudí a zasúťažite si :) Kurz je ukončený skúškou na golfovom ihrisku s certifikátom. V cene je zapožičanie golfových palíc, tréningové loptičky a poplatky za skúšku na ihrisku. 

Termín ukončenia je max. 2 týždne po začatí kurzu. Tréningy sa prispôsujú časovým možnostiam všetkých účastníkov kurzu. Prihlasovať sa môžu skupiny aj jednotlivci, ktorí následne budú zaradení do skupiny.

Zelená Karta Prémium pre 1 osobu, 350€:

Tento 10 hodinový golfový kurz, ktorý je vedený spôsobom one-to-one s profesionálnym golfovým trénerom zaručuje individuálny prístup trénera ku klientovi. Kurz je ukončený skúškou na golfovom ihrisku s certifikátom. V cene je zapožičanie golfových palíc, tréningové loptičky a poplatky za skúšku na ihrisku. 

                                        

NOVINKA! Zelená Karta Víkend 2-4 osoby, 240€:

Nemáte toľko času koľko by ste si priali no chceli by to s golfom skúsiť? Ponúkame Vám víkendový kurz pre začiatočníkov v trvaní 10 hodín počas celej letnej sezóny (apríl-október). Kurz je intenzívny - sobota o 9:00-15:00, v nedeľu od 9:00-15:00, takže odporúčame dobrú "kondičku" ale hlavne dobrú náladu :) Kurz je ukončený skúškou na golfovom ihrisku a v cene je zapožičanie golfových palíc, tréningové loptičky a poplatky za skúšku na ihrisku.

Malá ochutnávka toho ako to na našich kurzoch vyzerá :)

Zaujala Vás naša ponuka?

Vyplňte prosím formulár a my Vás čo najskôr kontaktujeme.