top of page

Kurzy pre začiatočníkov

Zaujal Vás golf?

Chceli by ste si vyskúšať golf na vlastnej koži ale neviete či je to zrovna aktivita pre Vás? Ponúkame populárny dvojhodinový kurz 'Úvod do sveta golfu', v ktorom budete mať možnosť si vyskúšať odpáliť loptičky a zoznámiť sa sa s týmto športom pod vedením kvalifikovaného profesionálného trénera. Naučíte sa základy rôznych golfových odpalov a pre tých, ktorí chcú spoznať ozajstné čaro golfu ponúkame komplexnejší 10 hodinový kurz "Zelená Karta" so záverečnou skúškou na ihrisku a certifikátom. Certifikát oprávňuje držiteľa hrať na golfovom ihrisku a registrovať sa do golfového klubu. Počas kurzu sa naučíte všetko čo potrebujete vedieť o pravidlách golfovej hry, držaní a používaní golfovej palice na odlišné typy úderov až po pravidlá a etiku golfu. 

'Úvod do sveta golfu' 2 a viac osôb, 50€/osoba: 

Dvojhodinová ochutnávka golfu pre úplných začiatočníkov. Naučíte sa základy golfového švihu, skúsite si odpaly z rôznych vzdialeností a zasúťažime si. V cene sú poplatky, loptičky a profesionálny tréner. V prípade že účastník kurzu sa do 30 dní prihlási na pokračovanie v kurze Zelená Karta, suma bude odrátaná z ceny kurzu. Minimálny počet účastníkov: 2 osoby.

Zelená Karta Štandard 2-5 osoby:

10 hodinový golfový kurz je vedený profesionálnym golfovým trénerom podľa výberu. Kurz je ukončený skúškou na golfovom ihrisku s certifikátom. V cene je zapožičanie golfových palíc, tréningové loptičky a poplatky za skúšku na ihrisku. 

Termíny tréningov si dohadujú študenti priamo s trénerom, podľa ich časových možností. Možnosť absolvovania kurzu za jeden víkend. Minimálne 2 osoby v kurze. 

Cena: 260€/osoba 

Cena: 290€/osoba s Head PRO akadémie

Zelená Karta Prémium pre 1 osobu:

Tento 10 hodinový golfový kurz, ktorý je vedený spôsobom one-to-one s profesionálnym golfovým trénerom zaručuje individuálny prístup trénera ku klientovi. Kurz je ukončený skúškou na golfovom ihrisku s certifikátom. V cene je zapožičanie golfových palíc, tréningové loptičky a poplatky za skúšku na ihrisku. 

Cena: 400€/osoba

Cena: 500€/osoba s Head Pro akadémie

                                       

Malá ochutnávka toho ako to na našich kurzoch vyzerá :)

bottom of page