Kurzy pre začiatočníkov

Máte s golfom žiadne alebo minimálne skúsenosti?

Chceli by ste si vyskúšať golf ale neviete či je to zrovna aktivita pre Vás?  Ponúkame dvojhodinový kurz 'Úvod do sveta golfu', v ktorom budete mať možnosť si na vlastnej koži vyskúšať odpáliť loptičky a zoznámiť sa sa s týmto športom pod vedením kvalifikovaného profi trénera. Naučíte sa základy a to najdôležitejšie okolo golfu. Pre tých, ktorí chcú spoznať ozajstné čaro golfu ponúkame najobľúbenejší 10 hodinový kurz "Zelená Karta" so záverečnou skúškou na ihrisku a certifikátom, ktorý oprávňuje držiteľa hrať na golfovom ihrisku a registrovať sa do klubu. Počas kurzu sa naučíte všetko čo potrebujete vedieť o golfovej hre, držaní a používaní golfovej palice až po pravidlá a etiku golfu. 

'Úvod do sveta golfu' 2 a viac osôb, 40€/osoba: 

Dvojhodinová ochutnávka golfu pre úplných začiatočníkov. Naučíte sa základy golfového švihu, skúsite si odpaly z rôznych vzdialeností a zasúťažime si. V cene sú poplatky, loptičky a profesionálny tréner. V prípade záujmu o pokračovanie v kurze Zelená Karta, suma bude odrátaná z ceny kurzu. 

Zelená Karta Štandard 2-4 osoby, 220:

Tento 10 hodinový golfový kurz je vedený profesionálnym golfovým trénerom a je vhodný aj pre ľudí ktorí nemajú golfového "parťáka". Počas našich kurzov sa zabavíte, spoznáte nových ľudí a zasúťažite si :) Kurz je ukončený skúškou na golfovom ihrisku s certifikátom. V cene je zapožičanie golfových palíc, tréningové loptičky a poplatky za skúšku na ihrisku. 

Termín ukončenia je max. 2 týždne po začatí kurzu. Tréningy sa prispôsujú časovým možnostiam všetkých účastníkov kurzu. Prihlasovať sa môžu skupiny aj jednotlivci, ktorí následne budú zaradení do skupiny (podľa aktuálnej obsadenosti kurzov).

Zelená Karta Prémium pre 1 osobu, 350€:

Tento 10 hodinový golfový kurz, ktorý je vedený spôsobom one-to-one s profesionálnym golfovým trénerom zaručuje individuálny prístup trénera ku klientovi. Kurz je ukončený skúškou na golfovom ihrisku s certifikátom. V cene je zapožičanie golfových palíc, tréningové loptičky a poplatky za skúšku na ihrisku. 

                                        

Zelená Karta Víkend 2-4 osoby, 240€:

Nemáte toľko času koľko by ste si priali no chceli by to s golfom skúsiť? Ponúkame Vám víkendový kurz pre začiatočníkov v trvaní 10 hodín počas celej letnej sezóny (apríl-október). Kurz je intenzívny - sobota o 9:00-15:00, v nedeľu od 9:00-15:00, takže odporúčame dobrú "kondičku" ale hlavne dobrú náladu :) Kurz je ukončený skúškou na golfovom ihrisku a v cene je zapožičanie golfových palíc, tréningové loptičky a poplatky za skúšku na ihrisku.

Malá ochutnávka toho ako to na našich kurzoch vyzerá :)

Zaujala Vás naša ponuka?

Vyplňte prosím formulár a my Vás čo najskôr kontaktujeme.

Správa bola úspešne odoslaná.